Programista C/C++ Embedded Linux

EMG Systems Sp. z o.o.
Język programowania

Opis oferty

Zadania:
- analiza wymagań projektowych
- projektowanie systemu
- implementacja
- testowanie
- wdrożenie
- dokumentacja

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami
- przyjazną atmosferę w pracy w młodym, prężnym zespole
- pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania

- wyższe wykształcenie informatyczne lub inżynierskie, dopuszczamy osoby w trakcie studiów
- bardzo dobra znajomość systemu Linux
- znajomość systemów embedded i programowania mikroprocesorów
- znajomość C/C++ (wymagana), C# (mile widziana)
- znajomość kompilatora GCC
- umiejętności szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole
- wysokie predyspozycje do bezpośredniej współpracy z klientami zagranicznymi
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość protokołów sieciowych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy

O EMG Systems Sp. z o.o.

Firma EMG Systems Sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem oprogramowania na potrzebny Klientów.