PHP Web Developer

Lobo HR
  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych
Inne

Lobo HR dla klienta agencji reklamowej full-service poszukuje PHP Web Developera.

Nasz klient specjalizuje się w Digitalu. Robią projekty od prostych LP po zaawansowane rozwiązania, m.in. aplikacje bazo-danowe, aplikacje / gry facebookowe. Pracuje dla klientów z zróżnicowanych branż, przez co praca nie jest monotonna. Mają też sporą swobodę działania, przez co mogą proponować nowe rozwiązania i wdrażać ciekawe projekty w życie.

Opis stanowiska pracy:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kompleksową komunikacją i narzędzia digitalowe.

Oferujemy:

Praca na pełny etat w oparciu o dowolną formę zatrudnienia. Wynagrodzenie na początek 5-6 tys. netto do uzgodnienia. Obecnie firma buduje zespół programistyczny od początku. Jeżeli zatrudniona osoba sprawdzi się, w momencie zatrudniania kolejnych osób może zostać Team Leaderem i zarządzać całym działem programistów. Firma również negocjuje warunki pakietu medycznego.

Oczekiwania w stosunku do kandydata to:

Znajomości PHP5, MySql, HTML5, CSS3. Mile widziana znajomość WordPress.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o wysłania swojego CV na adres e-mail: [email protected]