Senior Java Developer

European Staff LTD.

10 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Programista Java Developer
Praca dla naszego Klienta w dynamicznie rozwijającej się firmie w niewielkim, młodym zespole z pasją.
Poszukujemy osoby na stanowisko Java Developer.
W naszej firmie panuje przyjazna atmosfera.

Stanowisko: Programista Java Developer
Miejsce: Poznań
Wynagrodzenie netto: 10000 – 12000 PLN
Tryb pracy: UoP lub B2B (preferujemy B2B, pomagamy w księgowości)

Wymagamy:
- bardzo dobra znajomość Java/JEE, Spring oraz Hibernate
- minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu oraz projektowaniu systemów informatycznych w technologii Java
- bardzo dobra znajomość zasad programowania obiektowego
- dobra znajomość baz danych oraz języka SQL
- znajomość Maven lub GIT oraz narzędzi do wersjonowania kodu

Mile widziane:
- znajomość innych technologii (JavaScript, CSS, Bootstrap, jQuery, NodeJS) będzie dodatkowym atutem
- mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
- znajomości technologii Angular 2, JavaScript/TypeScript, Bootstrap, HTML5, CSS

Obowiązki:
- tworzenie aplikacji w języku Java,
- przygotowanie i rozwijanie narzędzi zapewniających zapewnienie jakości wytwarzanego kodu,
- utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
- stabilizację wdrożonych rozwiązań,
- definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych.

Oferujemy:
- pomoc w założeniu firmy w UK i darmową księgowość,
- dobre wynagrodzenie,
- opiekę medyczną w Medicover,
- możliwość nauki i doskonalenia umiejętności,
- wymianę doświadczeń ,
- udział we współtworzeniu znanej marki firmy,
- możliwość awansu,
- pracę w gronie nieprzeciętnych osób i przyjaznej atmosferze.

Więcej info priv lub mail. Wyślij CV:
[email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Maven
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O European Staff LTD.

Zapraszamy na stronę.