Programista PHP

Metricso

5 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

Szukamy programisty PHP do zespołu technologicznego. Tworzymy narzędzie analizujące zachowania i działania konsumentów w Social Media, E-commerce oraz web.

Oferujemy:
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w biurze na Warszawskim Mokotowie,
  • przyjazną i kreatywną atmosferę pracy przy ciekawym i wymagającym projekcie,
  • najnowszy Macbook Pro + LCD 24" lub desktop PC i 2x LCD 24" jeśli nie lubisz OS X,
  • prywatną opiekę medyczną.

    Wynagrodzenie:
    W zależności od Twojego doświadczenia i formy zatrudnienia od 5000 do 9000 netto, najchętniej na FV.

Wymagania

Zadania:
  • Wsparcie i rozwój istniejącego systemu backend, rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych.
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i wybór najlepszych narzędzi do wykonania zadania.
Wymagania:

  • Biegła znajomość PHP w tym jednego z frameworków: Zend 1.x / Laravel 4.x / Symfony.
  • Bardzo dobra znajomość baz danych MySQL lub NoSQL.
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersj: GIT / Mercurial.
  • Znajomość podstaw obsługi konsoli Unix/Linux

Dodatkowymi atutami bedą:
  • Doświadczenie w pracy z API: Facebook / Twitter
  • Wiedza o tym co się dzieje na froncie, czyli: javacscript / jQuery / Backbone / HTML5

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna

O Metricso

Metricso to narzędzie analityczno-komunikacyjne działające w modelu PaaS. Stworzone zostało w celu dostarczenia firmom obszernej wiedzy o ich konsumentach. Narzędzie za pomocą autorskich algorytmów dokonuje analizy oraz segmentacji konsumentów w oparciu o dane (zachowania oraz aktywność konsumentów w mediach cyfrowych) do niego dostarczone.