Front-end Developer

Rockon Tech Agency

4 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2014 Rok założenia firmy

Język programowania
Inne

Opis oferty

FRONT-END PHP DEVELOPER!

Rockon?

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą ale z bardzo doświadczoną załogą. Każdy wnosi od siebie różne wspaniałości i dzieli się wiedzą.

Serwisy internetowe, rozwiązania b2b, b2c, platformy, narzędzie wewnętrzne wspierające procesy w większych firmach – to tematyka, która jest nam bliska i z którą stykamy się codziennie.
Pracujemy przy projektach długofalowych i tych mniejszych.

Nasi klienci to agencje reklamowe i interaktywne jak również klienci realizujący projekty bezpośrednio naszą firmą.

Współpracujemy również z klientami z zagranicy, co daje możliwość poszerzenia horyzontów i stwarza możliwość poznania wielu rynków i branż nie tylko w Polsce.

GŁÓWNE ZADANIA

  • przygotowywanie najwyższej jakości szablonów HTML na podstawie projektów graficznych
  • programowanie nowoczesnych serwisów z użyciem nowoczesnych framework’ów i zastosowaniem RWD ( responsive web design )
  • programowanie animowanych landing page kampanii marketingowych
  • samodzielne programowanie serwisów opartych na WordPress

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej >3 lata (talent przemawia do nas bardziej niż lata doświadczenia!)
  • znajomość Adobe Photoshop w stopniu pozwalającym na przygotowywanie szablonów HTML ( i Sketch / Zeplin.io mile widziane )/li>
  • znajomość najnowszych rozwiązań CSS, XML i HTML5
  • znajomość JavaScript (również Ajax)
  • znajomość biblioteki jQuery mile widziana
  • znajomość biblioteki Bootstrap i idei RWD
  • znajomość WordPress’a i pluginu ACL
  • umiejętność testowania rozwiązań na wielu przeglądarkach i urządzeniach
  • znajomość GIT
  • znajomość jakiejkolwiek metodyki zarządzania projektami lub zagadnień z nią związanych ( agile / scrum / waterfall / kanban )

OFERUJEMY

  • małą firmę z przyjazną atmosferą
  • międzynarodowe projekty
  • zdrowy balans między pracą a czasem prywatnym – elastyczne godziny pracy
  • kursy, szkolenia, certyfikaty
  • biuro w atrakcyjnym miejscu Warszawy lub Lublinie
  • dużo nauki nowych rzeczy oraz możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem
  • benefity

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Rockon Tech Agency

We’re the Tech Warriors. We’re the Rebels.
We think creatively and utilise the latest technology in web & mobile to shape your business future.
We don’t just implement solutions. We implement imagination to support your business.

Rockon is a team of experienced programmers, designers and project managers. For three years we have been working together on developing a bridge between our clients’ business objectives and usability of systems. We rock in providing innovative digital solutions.

We operate in the whole area of digital multichannel according to the philosophy human2human. We create and take care of websites and web applications, ecommerce & mcommerce systems, business intelligence solutions, dedicated mobile applications, multimedia or social media campaigns.

With your business growing expotentially, you need a Tech Agency to trully support your business. And that’s what we’re great at.