Młodszy Programista .Net

New-Invest

2 000 - 4 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Opis oferty

Miejsce pracy: Warszawa

Preferowana forma współpracy: umowa o pracę lub B2B

Poziom wynagrodzenia: do 4 000 PLN netto – B2B (możliwa także umowa o pracę) w zależności od doświadczenia i umiejętności

Poszukuję Młodszego Programisty .NET dla firmy, która zajmuję się wdrażaniem systemów informatycznych oraz analizą i modelowaniem procesów biznesowych. Jeśli jesteś otwarty na nowe technologie/rozwiązania, sumienny, rzetelny, kreatywny oraz co ważne realizujesz z największą dbałością powierzone Tobie zadania. To zapraszam właśnie Ciebie do aplikowania na to stanowisko. Zapewniamy pracę w miłej atmosferze w dynamicznym i doświadczonym zespole, z dostępem do najnowszych technologii Microsoft.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć przy projektach w tworzeniu, rozbudowywaniu i utrzymania procesów biznesowych na platformie OpenText MBPM oraz systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów w oparciu o dostarczoną dokumentację analityczną. Praca nad oprogramowaniem odbywa się przede wszystkim w oparciu o języki programowania C#, JavaScript (AJAX, jQuery) i bazę danych Oracle/MSSQL.

Od kandydata oczekujemy:

– Znajomość języka C#

– Znajomość JavaScript, Mile widziana znajomość biblioteki JQuery

– Znajomość SQL, Mile widziana znajomość PL/SQL lub T-SQL

– Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle lub MS SQL)

– Podstawowa wiedza o systemach realizowanych w architekturze trójwarstwowej (klient-serwer)

– Umiejętność analizy kodu realizowanego przez innych członków zespołu

– Umiejętność analitycznego myślenia

– Umiejętność pracy w zespole

– Umiejętność organizowania własnej pracy i zaangażowania w realizowane projekty

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju kompetencji technicznych poprzez współpracę z najwyższej klasy specjalistami przy projektach wykorzystujących najnowsze technologie programistyczne

– Pracę z renomowanymi korporacyjnymi klientami

– Pracę w doświadczonym zespole i w doskonałej atmosferze

– Szkolenia

– Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągnięć zawodowych

– Atrakcyjny pakiet motywacyjny

– Wyjazdy i zajęcia integracyjne

– Prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: tel. 695-825-258 lub [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania