Senior PHP Developer

DIVANTE
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.divante.pl WWW

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 8 lat na rynku, ponad 150 utalentowanych specjalistów i ponad 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker, Reserved, Plus). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes. Rozwijamy oprogramowanie korzystając z dobrych praktyk (metodyka pracy, zgrane teamy, specjalizacja) i stosujemy nowoczesne technologie (bazy NoSQL, frameworki, systemy rozproszone), a także rozwijamy własne projekty open-source.

Szczególnie dbamy o nasz Zespół – mamy niepowtarzalną atmosferę pracy, zapewniamy szkolenia, warsztaty, certyfikacje oraz kursy językowe. U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie. Więcej o nas znajdziesz na www.divante.pl.

W związku ze stałym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

Nr referencyjny: PRO-WRO-SPHP-2017/01

Wymagania

Zakres obowiązków:

• Tworzenie dedykowanych systemów backendowych i platform transakcyjnych

Wymagane:

• Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP oraz frameworku Zend lub innym (np. Symfony)
• Dobra znajomość MySQL i języka SQL (indeksy, optymalizacja zapytań)
• Znajomość OOP Mile widziane:

• Znajomość systemu Magento eCommerce z perspektywy developera modułów
• Znajomość wzorców projektowych
• Znajomość OOD (zasady SOLID, GRASP; diagramy UML)
• Umiejętność pracy z systemami ticketowymi, np. Redmine
• Podstawowa znajomość systemu Linux i narzędzi linii poleceń
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN

Wybranej osobie oferujemy:

• Pracę przy ambitnych projektach w interdyscyplinarnym zespole (programiści, projektanci UX, analitycy, testerzy)
• Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)
• Możliwość awansu w przejrzysty sposób (Junior, Standard, Senior, Team Leader)
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy)
• Pakiet socjalny: opieka medyczna i karta Multisport
• Lekcje języka angielskiego
• Możliwości rozwoju: bogatą biblioteczkę firmową, warsztaty i szkolenia, dostęp do Tutsplus.com, certyfikację Zend i/lub Magento
• Pyszną kawę i świeże owoce
• Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
• Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia

Metodologia pracy

O DIVANTE

Tworzymy rozwiązania, które napędzają e-biznes
Więcej o nas znajdziesz na https://www.facebook.com/DivanteKariera oraz divante.pl