Frontend Developer

IT Professionals
Język programowania
Framework

Opis oferty

ZADANIA:

  • Projektowanie oraz implementacja aplikacji webowych w JavaScript, HTML5, CSS3
  • Projektowanie testów jednostkowych
  • Praca w środowisku międzynarodowym nad systemami o wysokiej dostępności
  • Partycypacja w decyzjach zespołu developerskiego związanych z rozwijanym/tworzonym oprogramowaniem

OFERUJEMY:

  • Własne miejsce parkingowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę w zależności od Twoich preferencji
  • Możliwość zapoznania się z nowymi technologiami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet socjalny
  • Elastyczne godziny pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, w szczególności informatyczne
  • Doświadczenie w programowaniu frontendu z wykorzystaniem JavaScript, HTML, CSS
  • Doświadczenie w programowaniu w React, Backbone, HTML, CSS
  • Doświadczenie w tworzeniu/rozwoju GUI
  • Znajomość wzorów projektowych
  • Mile widziana znajomość CMS, w szczególności WordPress oraz PHP OOP
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O IT Professionals

IT Professionals Sp. z o.o.  jest firmą świadczącą usługi  rekrutacyjne w sektorze IT. Wspieramy organizacje w skutecznej realizacji planów biznesowych poprzez dostarczenie im najwyższej klasy personelu IT. Naszym celem jest również wspieranie rozwoju zawodowego Specjalistów IT poprzez zapewnienie im dostępu do najlepszych projektów i pracodawców.