Frontend Developer

DIVANTE
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.divante.pl WWW

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 8 lat na rynku, ponad 150 osób, 3 piętra w centrum Wrocławia, ponad 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker, Reserved, Plus.pl, SpieleMax). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes. Rozwijamy oprogramowanie korzystając z dobrych praktyk (Agile/SCRUM, zgrane teamy, specjalizacja) i stosujemy nowoczesne technologie (Mobile, Responsive Web Design), a także rozwijamy własne projekty open-source.

Szczególnie dbamy o nasz Zespół – mamy niepowtarzalną atmosferę pracy, zapewniamy szkolenia, warsztaty, certyfikacje (np. Magento) oraz kursy językowe. U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie. Więcej o nas znajdziesz na www.divante.pl.

W związku ze stałym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: PRO-WRO-FRO-2017/01

Wymagania

Zakres obowiązków:

Tworzenie witryn internetowych przy wykorzystaniu HTML5/CSS3/JavaScript

Wymagane
• Znajomość HTML5
• Znajomość CSS3 i preProcesora SASS (+Compass)
• Znajomość JavaScript i biblioteki jQuery
• Znajomość technik wdrażania warstwy frontendowej na urządzenia mobilne w stopniu bardzo dobrym (Responsive Web Design (RWD))
• Znajomość Photoshop na poziomie pozwalającym swobodne cięcie layoutów

Mile widziane:

• Znajomość frameworków JavaScriptowych tj. AngularJS

Oferujemy:

• Możliwość pracy dla wiodących klientów eCommerce z Polski, Europy i USA w nowoczesnych technologiach (Mobile, Responsvie Web Design)
• Możliwość awansu w przejrzysty sposób (Junior, Standard, Senior, Team Leader)
• Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)
• Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Lekcje języka angielskiego
• Pakiet medyczny i kartę Multisport
• Bogatą biblioteczkę firmową, warsztaty i szkolenia (np. Android, frameworki JavaScript), dostęp do Tutsplus.com
• Certyfikację Zend i/lub Magento
• Pyszną kawę i świeże owoce
• Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
• Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia, z miejscem na odpoczynek i dogodnym dojazdem

Metodologia pracy

O DIVANTE

Tworzymy rozwiązania, które napędzają e-biznes
Więcej o nas znajdziesz na https://www.facebook.com/DivanteKariera oraz divante.pl