Project Manager

Agencja Interaktywna Blue Paprica
  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

Blue Paprica to agencja typu software house tworząca rozwiązania internetowe łączące kreację, strategię i zaawansowane technologie. Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe, sklepy, portale. W związku z rozwojem firmy poszukujemy project managera z Krakowa.

Co oferujemy?
* elastyczny czas pracy (cały etat),
* ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony i odpowiednio wynagrodzony,
* możliwości rozwoju w przyjaznej atmosferze,
* współpracę z młodym, doświadczonym zespołem,
* pracę w siedzibie firmy w Krakowie.

Zadania:
* budowanie realicji z klientem,
* zarządzanie projektami i produkcją oprogamowania,
* kierowanie zespołem projektowym,
* tworzenie ofert oraz kosztorysów projektów.

Czego wymagamy?
* minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
* wiedzy w zakresie standardów projektowania serwisów internetowych,
* znajomości języka angielskiego (biegłe czytanie dokumentacji technicznej),
* zaangażowania, sumienności, komunikatywności i odpowiedzialności,
* podstawowej znajomości metod produkcji oprogramowania.

Dodatkowym atutem będzie dla nas:
* znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania (Agile, Scrum),
* znajomość systemów do zarządzania projektami informatycznymi.

Kontakt: praca_pm [at] bluepaprica.com

Prosimy załączyć CV, list motywacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy dołączyć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz.883).

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania