Sharepoint Developer

Hays Poland

600 - 800 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – firmy z branży IT – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Programista SharePoint

Lokalizacja: praca zdalna/wymagane sporadyczne wizyty u Klienta

Realizacja: od zaraz
Rodzaj umowy: kontrakt

Wymagania

Obowiązki:
• Tworzenie rozwiązań w oparciu o platformę SharePoint 2013,
• Konfiguracja systemu, tworzenie oraz aktualizacja wpisów w bazie wiedzy i dokumentacji technicznej,
• Współpraca w ramach rozproszonego pionu IT. Wymagania:
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym,
• Doświadczenie w realizacji projektów opartych o MS SharePoint,
• Znajomość JavaScript i bibliotek jQuery,
• Znajomość technologii .NET (2.0 i wyższe),
• Doświadczenie w programowaniu w C#, ASP.NET, AJAX,
• Znajomość baz danych MsSQL,
• Umiejętność pracy w zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji lub kontakt na adres [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Medicover
  • Karta Multisport
  • ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy
  • możliwość udziału w konferencjach
  • wynagrodzenie płatne w przeciągu 14 dni

O Hays Poland

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.