JavaScript Developer

TeamQuest
  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 2017 Rok założenia firmy

Język programowania
Inne

Opis oferty

Zadania:

  • implementacja oprogramowania przy użyciu technologii JavaScript, HTML5, CSS3 w projektach dla kluczowego Klienta Firmy.

 Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na wyższe techniczne,
  • przynajmniej 2- 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Java Script developera,
  • biegła znajomość składni języka JavaScript oraz obiektowego programowania w tym języku,
  • umiejętność pracy z kodem frontendu (HTML5, CSS3),
  • wiedza o programowaniu RWD,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • możliwość pracy za granicą,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • dodatkowe benefity: dofinansowania (wakacje,remont, święta),pakiet medyczny.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania