PHP Developer

Bingo HR

do 9 000 zł brutto

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Nasz Klient to lider na rynku pośrednictwa finansowego w zakresie pożyczek gotówkowych i konsolidacyjnych w sieci agencyjnej. Współpracujemy z siecią 3.000 biur kredytowych na terenie całego kraju. Do naszego zespołu developerów szukamy specjalisty na stanowisko:

Zadania, które na Ciebie czekają:
- rozwój aplikacji do sprzedaży produktów finansowych
- testowanie i rozwój funkcjonalny oprogramowania
- kontrola i optymalizacja bazy danych

Czego oczekujemy:
- bardzo dobra znajomość PHP OOP, Zend Framework 2
- Dobra znajomość SQL
- Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji SVN/GIT
- Język angielski umożliwiający korzystanie z dokumentacji

Mile widziana znajomość:
- JavaScript, AngularJS
- Bazy danych MySQL

Chcemy Ci zaoferować:
- Wynagrodzenie w wysokości do 9000zł brutto + system premiowy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
- Atrakcyjny pakiet benefitów: pakiet medyczny w Medicover, karta typu Multisport, catering obiadowy, budżet rozwojowy
- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- Imprezy integracyjne
- Możliwość awansu

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach firma doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania