[Gdańsk] Senior Java Web Developer B2B

Experis IT
Język programowania
Inne

Światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej głównie w obszarach IT, inżynieria i finanse. Experis powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz Elan IT. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Senior Java Web Developer B2B

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 115153/S/MRA

Opis stanowiska
Naszym Klientem jest software house - drugi co do wielkości sprzedaży integrator ofert turystycznych online na rynku holenderskim. Kilkunastoosobowy zespół programistów w Gdańsku poszukuje kolejnego developera, który chciałaby dołączyć do nowego projektu.

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało zdefiniowanie architektury, rozwijanie i integrowanie nowego modułu aplikacji – integrator ofert turystycznych (przeloty, hotele, wynajem aut). Będziesz pełnić rolę lidera w nowo utworzonym zespole Scrumowym. Szczególnie ważna będzie Twoja dbałość o wysoką jakość kodu (szczególny nacisk kładziony jest na wielowątkowość, szybkość działania kodu, jego szeroko pojętą optymalizację). Programiści w gdańskim zespole odpowiedzialni są również za testowanie aplikacji (firma wprowadziła testy automatyczne).

Wymagania

  • Biegła znajomość Java, poparta min. 4-letnim doświadczeniem, przy projektach związanych z aplikacjami webowymi,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Znajomość: Spring, Hibernate, Web Services,RESTful API design, Narzędzi Continous Integration (np. Jenkins), Serwera aplikacji Tomcat, Skrypty Shell, Ant, Maven, Grandle, TDD, Design Patterns, Linux, Testing frameworks, Code optimization and refactoring,
Mile widziane:

  • Znajomość: Domain Driven Design;
  • Doświadczenie z NoSQL;
  • Znajomość SCRUM,

Oferujemy

  • Swobodna i kameralna atmosfera pracy w zgranym i zaangażowanym kilkunastoosobowym zespole,
  • Praca w otwartej i dynamicznie rozwijającej się firmie, która zaczynała jako start-up,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (rozliczenie w Euro),
  • Stała współpraca oparta o własną działalność gospodarczą,
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika oraz rodziny,
  • Growth budget- 40 Euro / miesiąc na wydatki związane z rozwojem pracownika'
  • Praca w metodyce SCRUM- w każdym zespole znajduje się SCRUM Master'
  • Stały kontakt z językiem angielskim – regularna komunikacja z holenderskim zespołem,
  • Elastyczny czas pracy: system core hours (10:00-15:00),
  • System wsparcia nauki: firmowa biblioteczka wyposażona w specjalistyczną literaturę; spotkania naukowe w zespole: prezentacje prowadzone przez współpracowników dotyczące nowinek technicznych, pracy na konkretnym przykładzie kodu („Co można zrobić lepiej") itp.;
  • Wyjazdy integracyjne organizowane w centrali w firmy (Holandia);
  • Nieformalny dress code;
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Gdańska (biurowiec- Garnizon);
  • Otwartość na nowe pomysły i sugestie związana z wykorzystaniem nowych / innych technologii.
Prześlij CV w języku angielskim (format .doc) na adres e-mail z podaniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości lub prześlij link do swojego profilu na portalu społecznościowym (Goldenline/Linkedin/) lub strony internetowej:

[email protected]

Przesyłając swoją aplikacje do Experis IT Konsultant prowadzący Twoją aplikację przedstawi Ci cały przekrój dostępnych ofert odpowiadających Twojemu doświadczeniu oraz oczekiwaniom.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"I hereby express my consent to process my personal data included in my job offer by ManpowerGroup Sp. z o.o. or any other entity of the ManpowerGroup for recruitment purposes and once the recruitment process is closed, I agree that ManpowerGroup Sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw, ul. Nowogrodzka 68 or any other entity of the ManpowerGroup places and processes my personal data in its database. I also express my consent to sending my personal data to third parties pursuant to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997 (Journal of Laws of 2002, No. 101, position 926 as amended). I submit the data voluntarily. I have been informed about the right of access to the content of my data and about the possibility of correcting them."

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia 412. Typ oferty: praca stała

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.