Analityk Systemowy - Kraków

Mc COMP SA

do 14 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 1991 Rok założenia firmy

  • http://www.mccomp.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych

MC Comp jest liderem systemów automatyki stacji paliw, pracujemy dla największych klientów w Polsce i Europie Środkowej. Działamy na polskim rynku producentów rozwiązań informatycznych już od ponad 25 lat.

Obowiązki:

  • Gromadzenie i dokumentowanie wymagań systemowych oraz biznesowych,

  • Przygotowywanie analiz wykonalności, założeń realizacyjnych, analiz systemowych,

  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych,

  • Współpraca z zespołami realizacyjnymi i działem jakości,

  • Zarządzanie rozwojem funkcjonalnym produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,

  • Znajomość UML,

  • Umiejętność dokumentowania wymagań, formułowania wniosków,

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu tworzenia aplikacji biznesowych,

  • Znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania, w szczególności: zarządzanie wymaganiami, ciągła integracja,

  • Umiejętność współpracy w zespole, wysoka komunikatywność, odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w roli Product Owner w projektach prowadzonych w metodologii Agile (Scrum),

  • Znajomość zagadnień z obszarów handlu detalicznego,

  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych, hurtowni danych,

  • Znajomość Enterprise Architect,

  • Znajomość BPMN,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o prace lub kontaktu;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatna opieka medyczna;

  • Lekcje języka angielskiego;

  • Specjalistyczne szkolenia;

  • Wyjazdy grupowe i spotkania integracyjne;

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • Przyjazna atmosfera pracy;

  • Biuro w centrum Krakowa;

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Agile, Kanban
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Mc COMP SA

Lider systemów IT dla Petro