Programista C Embedded

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania
Inne

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy programistów C, którzy będą pracować przy projektowaniu oprogramowania do systemów wbudowanych / embedded 8-16 bit.

Zadania:
  • Projektowanie, rozwój i wdrażanie oprogramowania dla zastosowań przemysłowych
  • Tworzenie oprogramowania opartego na 16 i 32 bitowych mikrokontrolerach w języku C/C++
  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z modelem V, według standardu MISRA C/C++
  • Tworzenie modeli UML
  • Sporządzanie dokumentacji
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy oraz klientem w zakresie realizacji projektu

Oczekujemy:
  • Wyższe wykształcenie z dziedziny IT / telekomunikacji / elektroniki lub pokrewnych
  • 1-2 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość języka C
  • Doświadczenia w pracy z mikrokontrolerami 8- i 16-bitowymi
  • Znajomości narzędzi do wersjonowania kodu i zarządzania zmianami
  • Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na systemy wbudowane będzie atutem

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń specjalistycznych i językowych
  • Pakiet socjalny

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!