Web Developer– Katowice - 7000 – 10 000 zł/brutto

Find Staff

7 000 - 10 000 zł brutto

Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego Klienta Firmy i ustabilizowanej pozycji na rynku międzynarodowym poszukujemy specjalisty z doświadczeniem na stanowisko:

Web Developer– Katowice - 7000 – 10 000 zł/brutto – umowa o pracę

Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, kodowanie i modyfikowanie stron internetowych.

Wymagania:

- minimum 1,5 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery, PHP
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

- umowa o pracę
- budżet na konferencje i szkolenia developerskie
- wynagrodzenie 7000 – 10 000 zł/brutto
- pakiet medyczny
- pracę w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Web Developer Katowice”

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania