SXL/SQL Developer, Warszawa

Billennium Sp. z o.o.
Inne

Obecnie dla naszego klienta z branży mediowej poszukujemy osób na stanowisko:
SXL/SQL Developer

Wymagania

Obowiązki:
Projektowanie, implementacja i konserwacja oprogramowania
Dokumentowanie prac projektowo-programistycznych
Opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania
Udział w testach, wdrażaniu i wstępnej eksploatacjioprogramowania
Raportowanie aktualnego stanu realizacji prac
Przechowywanie i zabezpieczanie przed utratą tworzonego oprogramowania
Doskonalenie wiedzy i umięjętności z zakresu projektowania i implementacji oprogramowwania oraz narzędzi programistycznych i eksplowatowanych systemów Wymagania:

Znajomość XML, XSL, XSLT, XSL-FO, FOP
Doświadczenie w tworzeniu wzorców dokumentów, przy użyciu wyżej wymienionych technologii
Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i programowaniem systemów bazodanowych w oparciu o MS SQL Server
Dobra znajomość Transact SQL
Znajomość CVS,SVN

Metodologia pracy

O Billennium Sp. z o.o.

Billennium od ponad 10 lat specjalizuje się w zwiększaniu efektywności przedsiębiorstw oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu zasobów ludzkich. Realizujemy projekty i badania w Polsce, UE, a także USA, zatrudniając ponad 190 specjalistów w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes.
W 2012 roku trafiliśmy na prestiżową listę Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, skupiającą najszybciej rozwijające się innowacyjne przedsiębiorstwa. Głównymi obszarami naszego działania są systemy klasy BPM, CRM, CMS, platformy rozliczeniowe, systemy zarządzania finansami oraz innowacyjne rozwiązania mobilne. Wśród klientów Billennium znajdują się m.in. Orange, Roche, Cyfrowy Polsat, ADP, Siemens, PLL LOT, Polskie Radio, Grupa Nokaut, goldenline.pl, PKP oraz PP Porty Lotnicze.