Programista .NET / C#

Vialutions Sp. z o.o.

4 000 - 8 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://vialutions.com/ WWW

Język programowania
Baza danych
Framework

VIALUTIONS jest certyfikowanym partnerem Microsoft. Głównymi obszarami działalności firmy są: zarządzanie dokumentami, zasobami i przepływami pracy wewnątrz firm oraz tworzenie zaawansowanych rozwiązań na platformę SharePoint. Zespół programistów VIALUTIONS tworzy rozwiązania i produkty dla szerokiego grona międzynarodowych klientów, takich jak Allianz, Toyota, Lufthansa, Credit Agricole, Archicom.

Więcej informacji na www.vialutions.com

Lokalizacja: Wrocław (Pasaż Pokoyhof)

Zakres obowiązków

  • Projektowanie architektury i programowanie .NET / C#
  • Bezpośredni kontakt z klientem polskim i zagranicznym
  • Wsparcie dla istniejących implementacji
  • Zarządzanie kilkuosobowymi zespołami programistów

Wymagania

  • Minimum tytuł inżyniera zdobyty na kierunku Informatyka bądź pokrewnym
  • Co najmniej 3 lat doświadczenia w programowaniu .NET / C# (5 lat dla Seniora)
  • Znajomość języka angielskiego

Dodatkowe (opcjonalne) umiejętności

  • Znajomość Microsoft SharePoint, m.in. SharePoint Site Definitions, Features, Job Definitions, Web Parts, Content Types, Site Columns, Event Receivers, Workflows, SharePoint Apps.
  • Doświadczenie w administracji SharePointem
  • Praktyczna znajomość metodyki Scrum
  • Znajmość narzędzia SharePoint Designer
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Możliwość prowadzenia ciekawych projektów: od etapu zbierania wymagań po utrzymywanie ukończonego systemu.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (do wyboru dowolny rodzaj umowy: umowa o pracę, zlecenie, dzieło, B2B).
  • Międzynarodowe środowisko pracy (zatrudniamy osoby spoza Polski, zatem masz u nas doskonałą okazję by przećwiczyć swój angielski w bezstresowej atmosferze).
  • Świetna lokalizacja – zaraz obok Rynku we Wrocławiu (w okolicy wiele restauracji, w których można spędzić przerwę na lunch).
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnie.
  • Stół do piłkarzyków w biurze.
  • Imprezy firmowe i okolicznościowe.
  • Możliwość darmowej realizacji egzaminów Microsoft (zdanie nagradzane zwiększeniem pensji).
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport oraz miejsce parkingowe w Narodowym Forum Muzyki.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV w j. angielskim na adres [email protected].

Pamiętaj proszę o załączeniu na swoim CV następującego dopisku: "I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2002 No 101, item 926 with further amendments)"

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Vialutions Sp. z o.o.