Programista Java dla klienta bankowego, +1 rok doświadczenia

Power Media

Poszukujemy programistów Java do współpracy przy długofalowym projekcie.

Główne zadania:

analiza, projektowanie i implementacja nowych systemów bankowych
implementowanie automatycznych testów jednostkowych
rozwijanie i integracja aktualnych systemów bankowych
opiniowanie dokumentacji analitycznej

Wymagania:

dobra znajomość języka JAVA 6 i obiektowych wzorców projektowych
znajomość webowych technologii stosu Java EE 5, technologii typu ORM i projektu Spring
umiejętność projektowania baz danych oraz biegła znajomość języka SQL
znajomość technologii rodziny XML, w szczególności XmlSchema, XSLT i Web Services
mile widziana znajomość OSGi, Struts, TopLink i JPA
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
znajomość branży bankowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
atrakcyjne wynagrodzenie
szkolenia, wyjazdy integracyjne
prywatną opiekę medyczną