IT Project Manager

Talent Partners

Dla naszego klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr ref. IPM/74/17

Najważniejsze obowiązki:

  • zarządzanie projektami IT zgodnie z planowanym czasem i budżetem,
  • zarządzanie relacjami biznesowymi podczas wdrożeń z partnerami i klientami firmy,
  • harmonogramowanie i dokumentowanie projektów,ms
  • zarządzanie ryzykiem,
  • koordynacja i nadzór nad realizacją prac zespołu projektowego,
  • wyjazdy służbowe.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu IT lub techniczne,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT,
  • umiejętność podejmowania decyzji, planowania i organizowania pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym,
  • umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy,
  • umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych,
  • znajomość jednej z wiodących metodologii prowadzenia projektów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwojowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym,
  • możliwość realizacji projektów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie,
  • profesjonalne szkolenia i możliwości dalszego rozwoju,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • pracę w profesjonalnym zespole.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY