SharePoint Consultant

Sii Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

  • 1001-5000 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • https://sii.pl/ WWW

Opis oferty

Zadania:
  • Przeprowadzanie analiz biznesowych, projektowanie i implementacja rozwiązań biznesowych
  • Budowanie rozwiązań biznesowych opartych o platformy SharePoint 2010, 2013 oraz 2016
  • Wykorzystanie środowiska SharePoint Online w Office 365 do zastosowań biznesowych
  • Uczestnictwo w projektach takich jak: migracja do Office 365, upgrade wersji SharePoint, wdrożenie nowej platformy SharePoint, zbudowanie portali intranetowych oraz pracy grupowej
  • Projektowanie architektury informacji oraz architektury funkcjonalnej systemów SharePoint
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w środowiskach SharePoint
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych na poziomie 3 linii wsparcia
  • Pełnienie roli eksperta w technologii SharePoint

Wymagany profil:
  • Minimum trzy letnie doświadczenie zawodowe w obszarze konsultingu SharePoint
  • Bardzo dobra znajomość platform SharePoint: SharePoint 2010 oraz 2013
  • Znajomość platformy Office 365 lub Azure będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość narzędzi: SharePoint Designer, InfoPath, JSLink, SharePoint Workflow
  • Znajomość platform: Nintex, WEBCON będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Samodzielność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość narzędzi, np. JIRA,
  • Mile widziana znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania

Oferujemy:
  • Pracę w jednym z największych zespołów SharePoint w Polsce
  • Uczestnictwo w projektach opartych o najnowsze platformy SharePoint, Office 365 oraz Azure
  • Szerokie portfolio ciekawych projektów (w tym międzynarodowe!), różnorodność branż (finansowa, ubezpieczeniowa, bankowa, odzieżowa, rozrywka, farmaceutyczna)
  • Możliwości zmiany projektów, elastyczne ścieżki rozwoju
  • Elastyczne formy współpracy – w oparciu o umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz!
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, pakiet kafeteryjny (coś dla sportowców, kinomanów i podróżników) – od początku zatrudnienia
  • Wyjątkową atmosferę – nagrody dla Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce i tytuł Great Place to Work!
  • Spotkania integracyjne (m.in. bale karnawałowe, pikniki rodzinne, wyjazdy integracyjne, piwne czwartki, co miesięczne śniadania), spotkania grup zainteresowań
  • Pracę w komfortowym biurze w ścisłym centrum Poznania, pokoje projektowe zamiast open space, możliwość relaksu w fun roomach z piłkarzykami i PlayStation 4
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych, miękkich i językowych (angielski i niemiecki), spotkania grup wymiany wiedzy

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Piwne czwartki, bale karnawałowe, eventy rodzinne, comiesięczne śniadania

O Sii Sp. z o.o.

POWER PEOPLE - Identyfikowanie i promowanie naszych najlepszych pracowników!
Zatrudniając ponad 2700 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy Klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych.