PROGRAMISTA SYMFONY 2 - Lublin

iTV Media Interactive Sp. z o.o.

2 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

Język programowania
Framework

iTV Media Interactive Sp. z o.o. Spółka realizująca projekty IT z obszarów: Internet / TV / Facebook / Mobile.
Realizująca duże projekty, również dla dużych międzynarodowych klientów.
W związku z bardzo intensywnym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

PROGRAMISTA SYMFONY 2
Chętnie także w charakterze Lidera Zespołu.

Miejsce pracy: Lublin lub Białystok / możliwość częściowo zdalnie

Opis stanowiska:
Osoba odpowiedzialna za tworzenie i rozwój zaawansowanych aplikacji Internetowych.

Wymagania

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość: PHP OOP 5, MySQL 5.
- Dobra znajomość frameworka Symfony 2.
- Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji: Git.
- Swobodne posługiwanie się systemem Linux (Ubuntu lub podobne).
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaradność i samodzielność.
- Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji technicznych. Oferujemy:
- Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami, w tym technologią interaktywnych aplikacji telewizyjnych.
- Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia od 2.000,00 zł do 5.000,00 zł netto.
- Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy.
- Udział w ambitnych projektach, również o skali międzynarodowej.
- Elastyczne godziny pracy, w tym częściowa możliwość pracy zdalnej.
- Możliwość szybkiego awansu w związku z dynamicznym rozwojem spółki.
- Premię uzależnioną od wyników spółki.
- Bardzo dobrą atmosferę pracy, w ambitnym zespole.

Aplikację zawierającą CV, z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

prosimy przesyłać na adres: [email protected] , w tytule wpisując: " PROGRAMISTA SYMFONY 2"