Programista Perl

Experis IT

8 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.
Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Programista Perl
Nr ref : 776728/MALG/115

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania :

• Znajomość języka Perl poparta minimum rocznym doświadczeniem
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
• Dobra znajomość MySQL
• Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji webowych w technologiach: JQuery, Javascript
• Podstawowa znajomość baz danych oraz WebService
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (współpraca z klientem w języku angielskim)

Mile widziana :

• Znajomość narzędzi: Eclipse/Selenium/Jira
• Dobra znajomość środowiska Linux/Windows serwer
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

• Wytwarzanie i utrzymywanie aplikacji webowej w projekcie dla międzynarodowej firmy z branży poligraficznej
• Współpraca z innymi członkami zespołu projektowego zagranicą
• Udział w całym procesie wytwarzania oprogramowania od analizy wymagań poprzez projektowanie do wdrożenia rozwiązania u klienta;

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet socjalny
• Pracę w oparciu o kontrakt na czas nieokreślony bądź umowę o pracę
• Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Pomoc organizacyjna i finansowa w relokacji
• Realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT