SENIOR/ REGULAR SOFTWARE DEVELOPER (C#/C++)

Tigura Sp. z o.o.
Język programowania
Framework

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – będącego światowym liderem w dziedzinie rozwiązań informatycznych i inteligentnych systemów transportu, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwój i utrzymanie systemu rozproszonego w czasie rzeczywistym;
  • Tworzenie nowych funkcjonalności;
  • Analizowanie wymagań Klienta;
  • Implementacja kodu;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z zespołem.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w środowisku C#, (włącznie z .NET) lub minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Seniora;
  • Doświadczenie w pracy z C++;
  • Znajomość języka angielskiego (w piśmie i mowie).

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość struktur i bibliotek:
    • C#: Moq, NUnit, ProtoBuf, WCF;
    • C++: Boost, STL, Google Test, Google Mock;
  • Znajomość takich narzędzi jak VisualStudio 2015, Mercurial;
  • Znajomość technologii webowych (JavaScript, CSS, HTML);
  • Znajomość protokołów wymiany danych, wzorców projektowych i DDD;
  • Praktyczne doświadczenie w testowaniu, automatyzacji testów włącznie z testami jednostkowymi;
  • Doświadczenie w metodologii Scrum / Agile;
  • Gotowość do okazjonalnych wyjazdów do pięknej Szwajcarii.

KLIENT OFERUJE:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Możliwość pracy zdalnej ( do 4 razy w miesiącu);
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Wyjazdy zagraniczne;
  • Szeroki pakiet benefitów, w tym np. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, imprezy integracyjne;
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem „Software dev./WROC”.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania