Programista

Human&Hunter
Język programowania
Baza danych
Inne

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Programista
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: P/MR/Ł

Zadania:

• programowanie według specyfikacji
• analiza nowych projektów
• aktywny udział w rozwiązywaniu zgłaszanych problemów
• dbanie o jakość, wydajność i niezawodność kodu

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe informatyczne
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość jednego z języków programowania: ABAP, DELPHI, C#
• dobra znajomość MS-SQL
• mile widziana znajomość systemu SAP, a w szczególności: MM, PP, FI, CO
• znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
• bardzo dobra obsługa komputera
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i komunikatywność
• chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy i podejmowania trudnych decyzji

Nasz Klient oferuje:

• umowę o pracę
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
• dodatkowe benefity
• udział nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Metodologia pracy

O Human&Hunter

Human & Hunter to specjalistyczne Doradztwo Personalne.
Human & Hunter  to specjalistyczne Doradztwo Personalne. H&H powstało dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej swojej firmy.