Programista Java/J2EE Warszawa

iFLOW Sp. z o.o.

4 - 6 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska:
- Projektowanie oraz rozwój aplikacji webowych
- Wsparcie techniczne

Wymagania

- Wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub w trakcie studiów
- Doświadczenie w programowaniu Java/J2EE
- Znajomość technologii webowych: HTML5, JavaScript/jQuery, Ajax, CSS3, JSON/XML
- Dobra znajomość technologii J2EE: EJB, JSF, RichFaces
- Dobra znajomość technologii bazodanowych: bazy MSSQL, Hibernate/JPA
- Znajomość serwerów aplikacji: JBoss AS, Tomcat, glassfish
- Dobra znajomość narzędzia Eclipse
- Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
- Umiejętność pracy w zespole
- Prawo jazdy kat. B
- Dyspozycyjność

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje

O iFLOW Sp. z o.o.

Shows you the way
Od ponad 20 lat jesteśmy na polskim rynku liderem w obszarze rozwiązań Customer Experience Management. Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania pozwalające na doskonalenie procesów biznesowych i lepsze zarządzanie obsługą klientów.