Java Developer

NVT Sp. z o.o.

5 500 - 8 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2004 Rok założenia firmy

  • http://nvt.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Opis oferty

Programista Java / Java Developer

NVT to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań aplikacyjnych oraz sprzedaży usług informatycznych. Nasze produkty i usługi dostarczamy klientom potrzebującym rozwiązań IT - zarówno niewielkich, jak i wysokowydajnych, służących obsłudze istotnych procesów biznesowych podmiotów o zróżnicowanej wielkości. Do naszych partnerów należą najwięksi krajowi operatorzy telekomunikacyjni, wydawcy treści cyfrowych oraz duże podmioty z różnych branż wykorzystujące na co dzień nowe technologie.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Programista Java

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • prace projektowe i programistyczne w środowisku Java/Spring,
  • tworzenie nowych aplikacji, modyfikacje i rozwój istniejących aplikacji,
  • tworzenie testów automatycznych (jednostkowych oraz integracyjnych) dla tworzonego kodu,
  • dokumentacja zaimplementowanych rozwiązań.

Wymagania:

  • co najmniej rok doświadczenia w pracy w projektach opartych o Java,
  • dobra praktyczna znajomość technologii Spring, Hibernate,
  • dobra znajomość SQL, GIT, Maven,
  • znajomość zagadnień tworzenia aplikacji webowych (HTTP, RESTful API),
  • dobra znajomość programowania obiektowego,
  • samodzielność, komunikatywność, kultura osobista,
  • motywacja do uczenia się i poszerzania kompetencji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

Znajomość poniższych technologii będzie dodatkowym atutem:

  • AngularJS/Angular 2, jQuery, Bootstrap,
  • Spring Boot, Java 8, Groovy, Spock, RabbitMQ,
  • znajomość wzorców projektowych i reguł Clean Code,
  • praktyczna znajomość metodyki Scrum / Agile.

Oferujemy:

  • udział w pracach przy ciekawych projektach,
  • możliwość poznawania nowych technologii i narzędzi,
  • pracę w zespołach Scrum’owych w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • swobodną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • płaską strukturę organizacji,
  • swobodę wyboru ścieżek rozwoju kompetencji,
  • elastyczne formy zatrudnienia i stabilne warunki pracy,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie, multisport),
  • owoce i atrakcje rekreacyjne dla Pracowników (piłkarzyki, dart),
  • uzyskanie certyfikatów zawodowych,
  • komfortowe nowoczesne biuro,
  • lokalizacja: od czerwca 2017 nowe, atrakcyjne, dobrze skomunikowane biuro w okolicach CH Arkadia, przy ul. Burakowskiej w Warszawie, do czerwca CH Promenada.

Podchodzimy indywidualnie do każdego pracownika i staramy się sprostać jego potrzebom i oczekiwaniom.

Dążmy do tego, aby praca w naszej firmie była dla przyjemnością przynoszącą obopólne korzyści.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review ― Bitbucket
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Wiki
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Ubezpieczenie
  • Owoce
  • Karta multisport

O NVT Sp. z o.o.

NVT
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań aplikacyjnych oraz sprzedaży usług informatycznych. Nasze usługi dostarczamy klientom potrzebującym rozwiązań IT - zarówno niewielkich, jak i wysokowydajnych, służących obsłudze istotnych procesów biznesowych dużych podmiotów. Do naszych partnerów należą najwięksi krajowi operatorzy telekomunikacyjni.