Senior Front-End Developer

Team Connect

do 100 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego Klienta, firmy informatycznej specjalizującej się w integracji systemów poszukujemy Senior Front-End Developera.

Obowiązki:

• Projektowanie i rozwijanie bibliotek mechanizmów JavaScript na potrzeby projektu,
• Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu,
• Współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania,

Wymagania:

• Co najmniej 3 lata doświadczenia w projektach webowych z użyciem JavaScript,
• Bardzo dobra znajomość OOP oraz wzorców projektowych,
• Umiejętność tworzenia odrębnych modułów funkcjonalnych,
• Dobra znajomość jQuery, ExtJs,
• Ogólna znajomość technologii webowych (HTML5, CSS3, AJAX),
• Doświadczenie w pracy w projekcie Java w środowisku budowanym za pomocą Maven będzie dodatkowym atutem,
• Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Zainteresowany? Prześlij swoją aplikację na adres: [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Team Connect

Team Connect to doświadczona firma technologiczna zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora IT, działająca w modelu outsourcingu.