Developer BI lub Junior developer Microsoft BI

IT Kontrakt

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży usług informatycznych zatrudniającą 76 300 pracowników w 52 krajach. Obsługując klientów z całego świata, firma dostarcza usługi IT w obszarze usług konsultingowych i integracji systemów, usług zarządzanych oraz usług transakcyjnych za pośrednictwem Wordline, europejskiego lidera w obszarze usług płatniczych. Czerpiąc z międzynarodowego doświadczenia w IT obsługuje klientów z sektora przemysłowego, handlu i usług, publicznego, ochrony zdrowia i transportu, finansowego, telekomunikacyjnego, mediów i użyteczności publicznej. Nasz Klient pomaga w tworzeniu przedsiębiorstw przyszłości. Jest światowym partnerem informatycznym Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

Wymagania

Junior developer Microsoft BI
Wymagania:
Student ostatniego roku albo absolwent studiów technicznych lub ścisłych (najchętniej informatyki)
Mile widziane – nawet niewielkie – doświadczenie związane z bazami i/lub hurtowniami danych
Mile widziane – nawet niewielkie – doświadczenie związane z aplikacjami Business Intelligence
Znajomość pakietu Microsoft SQL Server
Zainteresowania zbieżne z tematyką hurtowni danych i Business Intelligence
Komunikatywność, chęć rozwoju i zdolność do szybkiego uczenia się
Zakres obowiązków:
Budowanie, wdrażanie i utrzymywanie hurtowni danych oraz rozwiązań Business Intelligence
Wsparcie analityków w procesie zbierania i analizy wymagań użytkowników
Tworzenie dokumentacji technicznej implementowanych rozwiązań Developer BI
Wymagania:
Absolwent studiów technicznych lub ścisłych (najchętniej informatyki)
Wymagane min 2 letnie doświadczenie związane z hurtowniami danych
Wymagane min 2 letnie doświadczenie związane z aplikacjami Business Intelligence
Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z narzędzi:
Microsoft SQL Server (baza danych, SSIS, SSAS, SSRS)
IBM Data/Quality Stage
Oracle Data Integrator

Projektowanie, budowanie i wdrażanie hurtowni danych oraz rozwiązań Business Intelligence
Tworzenie dokumentacji technicznej implementowanych rozwiązań

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.