.NET Developer

GoWork.pl
  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework

GoWork Professionals w imieniu swojego Klienta, firmy z branży IT, świadczącej usługi doradcze w zakresie rozwoju systemów IT, infrastruktury IT oraz outsourcingu, poszukuje osoby na stanowisko .NET Developer.

Wymagania

Obowiązki: - programowanie z wykorzystaniem języka .NET,
- testowanie oprogramowania,
- przygotowanie założeń do testów bezpieczeństwa, wydajnościowych oraz do eksploatacji i procedur monitorowania w ramach realizowanych tematów,
- analiza oraz poprawianie powstałych błędów.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość jednego z języków programowania: .NET/ C# oraz testowania modułowego,
- doświadczenie w realizacji projektów informatycznych z wykorzystaniem technologii: C#, .NET, WCF, SQL, HTML, MVC, Javascript,
- znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, Android Development Tools, SVN, JIRA, Ant,
- wiedza z zakresu metodyk analizy wymagań użytkownika,
- język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym.