JAVA DEVELOPER - WROCŁAW

MagnifyIT

do 13 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia

Dla jednego z naszych klientów – firmy zajmującej się tworzeniem technologii umożliwiającej pomiar konsumpcji treści w mediach w czasie rzeczywistym – poszukujemy osoby na stanowisko JAVA DEVELOPERA.

Zakres obowiązków:

  • Implementacja oprogramowania bazującego na technologii Audio Content Recognition-
  • Implementacja oprogramowania czasu rzeczywistego
  • Implementacja aplikacji rozproszonych o wysokiej niezawodności
  • Implementacja oprogramowania Big Data bazując na technologiach dostarczanych przez google cloud services
  • Testowanie w/w oprogramowania

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość Javy oraz systemu Android,
  • Doświadczenie w pracy z Android SDK oraz zewnętrznymi bibliotekami API,
  • Doświadczenie w pracy z Android Studio i Gradla,
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (GIT),
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych, oraz całego cyklu projektowego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną oraz karnety sportowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Wsparcie specjalisty ds. rekrutacji w trakcie całego procesu zatrudnienia

CV proszę przesyłać na adres: [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O MagnifyIT

MagnifyIT specjalizuje się w outsourcingu oraz rekrutacji kadry IT. Wyróżnia nas indywidualne podejście do biznesu. W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów dostarczamy wykwalifikowanych Specjalistów w sektorze IT. Przyczyniamy się do rozwoju lokalnych firm wspierając innowacyjne projekty informatyczne. Łączy nas pasja oraz zamiłowanie do technologii.