Java Developer

BestMaven

6 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Zakres obowiązków:
Rozwój aplikacji zgodnie z wytycznymi klienta, w branży związanej z grami.

Wymagania:
Minimum 4 lata doświadczenie na stanowisku Java Developer
Biegła umiejętność programowania w środowisku
Java
Znajomość JEE
Znajomość IntelliJ IDEA

Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
Chęć ciągłego rozwoju umiejętności

Mile widziane:
Znajomość GitHub/RedMine

Oferujemy:
Wynagrodzenie 6000-9000 zł netto, w zależności od wiedzy i doświadczenia
Niekorporacyjne środowisko i elastyczne godziny pracy
Forma zatrudnienia dostosowana do oczekiwań pracownika
Kreatywną przestrzeń wspólną
Kawa z profesjonalnego ekspresu i owoce bez ograniczeń

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― Redmine
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review ― GitHub
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O BestMaven

BestMaven is a HR consulting company formed by professionals, specializing primarily in the IT industry, PR & Marketing, Finance and Project Management.