PROGRAMISTA JAVA – SENIOR ORAZ JUNIOR

Cubatex sp z o.o.

400 - 800 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

Język programowania
Inne

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: Programista JAVA.

STANOWISKO: Programista JAVA
LOKALIZACJA: Warszawa
WYNAGRODZENIE: od 400 do 800 PLN netto / dzień - kwota górna uzależniona od poziomu kompetencji.

Opis stanowiska:

- praca przy budowie nowych aplikacji związanych z elektroniczną dokumentacją medyczną,
- udział w projekcie rozwoju istniejącego już oprogramowania,
- wsparcie techniczne dla istniejących systemów,
- praca w zespole 4 – 6 osobowym;
- dostarczanie produktów w oparciu o metodykę Agile;

Oferujemy:

- możliwość rozwijania kompetencji w zespole doświadczonych programistów,
- pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w siedzibie firmy w niedużym, interdyscyplinarnym i pełnym entuzjazmu zespole,
- dowolny model współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura VAT),
- udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
- możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji, udział w konferencjach branżowych
- ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy.

Wymagania

- znajomość JAVA, JEE, ejb, jbos/weblogic, relacyjnych bazy danych, Maven, WebMethods,
- doświadczenie w programowaniu warstwy dostępu do danych oraz webservice'ów RESTowych,
- kilkuletnie doświadczenie w projektach rozwoju backend'u
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność, pomysłowość, zaangażowanie,
- kontrola wersji via Git.

Metodologia pracy

O Cubatex sp z o.o.

Cubatex to Inkubator Przedsiębiorczości od kilku lat rozwija przedsiębiorczą rzeczywistość i dąży do jej rozwoju. Współpracujemy z wiodącymi na rynku Klientami prowadzącymi nowoczesne projekty.
Wyróżnia nas doświadczenie i specjalizacja rynkowa oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.