C# Developer [Bydgoszcz]

PGB HR

3 000 - 6 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Witam! Mój klient, którego tożsamość będę skłonna zdradzić w prywatnej wiadomości, potrzebuje do swojego zespołu utalentowanego, ambitnego, lubiącego nowe wyzwania i ciekawe projekty

PROGRAMISTY C#

Miejsce pracy: Bydgoszcz (możliwa częściowa praca zdalna)
Praca w zespole, stanowisko podlega bezpośrednio Architektowi

Oferujemy
Umowę o pracę na pełen etat (możliwa współpraca B2B)
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (3-6 tyś. PLN netto)
Premie (głównie za terminowość)
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy zdalnej
Profesjonalne narzędzia i środowisko developerskie
Satysfakcję z pracy nad wymagającymi projektami o wysokim stopniu innowacyjności
Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego przez szkolenia

Wymagania

Zadania
Projektowanie i tworzenie aplikacji desktopowych na platformie .NET
Projektowanie i tworzenie aplikacji serwerowych w technologii ASP.NET
Implementacja komponentów i rozwijanie istniejącego oprogramowania
Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań Wymagania
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku C#, na platformę .NET 3.0 i wyższe
Praktyczna znajomość technologii WPF oraz ASP.NET, dobre zrozumienie technik MVVM oraz MVC
Praktyczna znajomość MVC, Entity Framework, MSSQL
Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań i rozwiązywaniu problemów
Dbałość o jakość, optymalizację i elegancję tworzonego kodu oraz funkcjonalności
Umiejętność trafnego diagnozowania i rozwiązywania problemów
Mile widziane praktyczne umiejętności w zakresie HTML 5 oraz ECMAScript 5

Metodologia pracy

Oferujemy

  • benefity

O PGB HR

Magdalena Nykiel
Konsultant ds. Rekrutacji
PGB HR
tel. kom. 537 030 609
e-mail: [email protected]