Programista PHP

Gimpact

5 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska:

  • tworzenie serwisów na podstawie gotowych silników,
  • rozwijanie nowych funkcji oraz optymalizacja back-endu,
  • tworzenie statystyk oraz baz danych,
  • inne prace projektowo-programistyczne,

Wymagania

Wymagania:
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość obiektowego PHP 5.2+,
  • dobra znajomość (X)HTML + CSS + JQuery,
  • dobra znajomość MySQL,
  • bardzo dobra znajomość Javascript, AJAX,
  • umiejętność analitycznego myślenia, pomysłowość i samodzielność,
  • odpowiedzialność i terminowość,
  • praktyczna znajomość specyfiki różnych przeglądarek internetowych,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem serwisów internetowych,
  • umiejętność pracy w zespole programistów,
  • umiejętność znajdywania optymalnych rozwiązań,
Mile widziane:

  • umiejętność pracy z repozytoriami SVN/GIT,
  • podstawy tworzenia grafiki,

Oferujemy:

Dzięki dynamicznie rozwijającej się współpracy z wieloma dużymi firmami, oferujemy szybką ścieżkę rozwoju z dostępem do wiedzy wielu profesjonalistów i liderów na rynku w danych dziedzinach. Zapewniamy elastyczne podejście do formy pracy oraz wynagrodzenie, które zależy od Twoich rezultatów.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów

O Gimpact

Gimpact to dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się tworzeniem i optymalizacją serwisów internetowych. Naszą misją jest budowanie silnego zespołu, który chce się rozwijać na ścieżce zawodowej i pracować przy ciekawych projektach, z dala od rutyny.