Praktykant PHP Developer

Connectmedica Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • Stażysta Poziom doświadczenia

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 1996 Rok założenia firmy

  • http://www.connectmedica.com/ WWW

Język programowania
Framework
Inne

Do naszego działu IT poszukujemy Praktykanta PHP Developera, który chce się rozwijać tworząc aplikacje w języku PHP i frameworku Symfony 2/3.

Gwarantujemy współpracę przy innowacyjnych i kreatywnych projektach, obok profesjonalnych i doświadczonych programistów.

Twoimi zadaniami w Connectmedica będą:

  • Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących stron internetowych.
  • Udział w projektach od etapu koncepcji do fazy wdrożenia w środowisku produkcyjnym.
  • Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu, dzielenie się wiedzą, wypracowanie najlepszych standardów, metod i procesów kodowania.

Aby móc wykonywać zadania efektywnie:

  • Będziesz tworzyć projekty dla liderów z branży farmaceutyczno-medycznej.
  • Na co dzień będziesz współpracować z doświadczonymi i pełnymi pasji programistami.
  • Connectmedica do doskonałe miejsce do rozpoczęcia kariery zawodowej
  • A po pracy… możesz korzystać z karty Multisport, lub grać na konsoli Xbox na niemal 180-calowym telebimie.

Od optymalnego kandydata oczekujemy:

  • Znajomości technologii internetowych (html5, css3, JavaScript, jQuery, AJAX)
  • Podstawowej znajomości zagadnień związanych z bazami danych (MySQL)
  • Podstawowej znajomości systemów kontroli wersji (GIT/SVN)
  • Wiedzy ogólnej o standardach (SOLID, PSR)
  • Znajomość idei frameworków PHP’owych
  • Mile widziana podstawowa znajomość jednego z frameworków (Symfony, Zend, Laravel)
  • No i oczywiście zainteresowania technologiami webowymi i pokrewnymi

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com