JavaScript Developer

ExperisIT
Język programowania

Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: 776700

Poszukujemy kandydata na stanowisko JavaScript Developer. Chociaż nie możemy podać nazwy firmy, to jedno jest pewne - nie sprzedajemy kota w worku. Nie szukamy klepaczy kodów, tylko najlepszych osób na rynku krakowskim, które chcą nieustannie się rozwijać, mają nadmiar pomysłów i energii. Hasło naszego Klienta to: „Sky is the limit". Firma tworzy produkty związane ze śledzeniem ruchu w Internecie – sprzedaje je głównie na rynku amerykańskim. Szuka osób, które wesprą już istniejące produkty lub wezmą udział w najnowszych projektach Klienta.

Obowiązki:

• Programowanie aplikacji z zastosowaniem najnowszych technologii i metodyk pracy
• Kodowanie aplikacji webowych/UI
• Optymalizacja procesów i działania aplikacji przy użyciu JavaScript
• Testowanie aplikacji
• Udział w procesie podejmowania decyzji technologicznych i organizacji pracy zespołu

Oferta:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczny czas pracy(możliwa częściowo praca zdalna)
• Cotygodniowe obiady zespołowe
• Prywatna opieka medyczna
• Możliwość rozwoju
• Praca w niekorporacyjnym i nastawionym na kreatywność środowisku
• Dla prawdziwych pasjonatów istnieje możliwość współpracy z działem marketingu w zakresie tworzenia postów dla firmowego bloga oraz współudziału w konferencjach

Wymagania

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość JavaScript
• Znajomość nowoczesnych frameworków JavaScript np. : Backbone, Angular, Ember, Polymer
• Doświadczenie w pracy z preprocesorami CSS (LESS, Compass, Stylus, SASS)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe
• Gotowość do pracy z nowymi technologiami i proaktywne podejście do pracy Mile widziana:
• Znajomość innych języków programowania: Ruby, Python, CoffeScript, Scala, Clojure, itp.
• Znajomość UX
• Doświadczenie w automatycznym testowaniu JavaScript
• Znajomość języków pokrewnych do JavaScript
• Znajomość wzorców projektowych JavaScript Single Page
• Obecność na konferencjach/wydarzeniach typu MeetJS, falsy values, front trends, javascript meetups

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Telefon służbowy
  • Premia roczna
  • Karta sportowa
  • Rozwój zawodowy
  • Współpraca międzynarodowa

O ExperisIT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom.

Jesteśmy zaufaną firmą doradczą, która zapewnia swoim klientom wykwalifikowanych pracowników, a także rozwiązania projektowe przyspieszające rozwój biznesu. Możemy poszczycić się rozległym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie pozyskiwania niezbędnego talentu, jak również perspektywicznym myśleniem i eksperckością. W niezwykle szybko zmieniającym się świecie pracy są to niezaprzeczalne atuty.