Tester Automatyczny

Mindbox

7 000 - 13 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

  • Klient: międzynarodowa firma telekomunikacyjna (zatrudnienie bezpośrednie u klienta)
  • Firma rekrutująca: Mindbox
  • Miejsce: Kraków
  • Obowiązki: tworzenie i realizację wymogów, przeprowadzanie testów jednostkowych, testów funkcjonalnych (manualnych i automatycznych) oraz integrację.
  • Wymagania: Minimum 2 letnie doświadczenie w wykorzystaniu C#/. NET , rozumienie metodologii tworzenia baz danych jak postacie normalne (NF), znajomość narzędzi wspierających testowanie oprogramowania. Język angielski : B2/C1
  • Proces rekrutacyjny: dwuetapowy - phone interview 15 minut, następnie 2 godzinny f2f (panel techniczny+rozmowa z managerem).  Testów nie ma, na etapie technicznym  manager może poprosić o próbkę kodu
  • Benefity: Opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie karty multisport, program kafeteryjny, benefity oferowane przez fundusz socjalny (integracje, dofinansowania)​
  • Forma współpracy: umowa o pracę, 3​ miesiące okresu próbnego, po tym czasie, jak nie ma przeciwwskazań, umowa na czas nieokreślony​
  • Pakiet relokacyjny: kwotowy pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza województwa i zagranicy
  • Godziny pracy: domyślnie 9-17 z opcją  +/- 1 h
  • Praca zdalna: Tak możliwa, ale nie przez cały tydzień, do uzgodnienia z managerem.
  • Budżet: 2 lata do 7000 zł brutto , 3 -4 lata do 10 zł brutto, powyżej 4 lat do 13000 zł brutto  (budżety do negocjacji)

Zapraszam po szczegóły [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania