Website designer - B2B

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

od 5 000 zł netto

Język programowania

Dla producenta oprogramowania dla klientów biznesowych poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko: Website designer - B2B

(lokalizacja: Wrocław)

Zadania:

  • Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript dla interfejsów użytkownika
  • Ścisła współpraca z działem marketingu
  • Zarządzanie stroną internetową firmy

Wymagania

Twój profil:
  • Min. 1 rok doświadczenia przy tworzeniu komercyjnych stron www
  • Doskonała znajomość HTML5, CSS
  • Znajomości JavaScript, GIT, LESS/SASS
  • Doświadczenie w Responsive Web Design
  • Doświadczenie w pracy z platformą Wordpress
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Ambicji, zaangażowania, chęci doskonalenia
  • Otwartości i pozytywnego podejścia
  • Gotowości współpracy na dłuższy czas
  • Mile widziana znajomość zagadnień z sektora obsługi i współpracy z klientem
Oferujemy:

  • Pracę z pasjonatami w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub na umowę zlecenie
  • Rozwój w dziedzinach usability, model biznesowy SaaS
  • Elastyczność, brak sztywnych godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - od 5000 zł netto!
  • Interesujący pakiet socjalny
Prześlij swoje CV na adres: [email protected] Masz pytania ? Zadzwoń 48 606 102 566

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna