Starszy Programista C#

Grafton Recruitment
Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o globalnym zasięgu, lidera w branży IT poszukujemy osoby na stanowisko Programisty aplikacji desktopowych wykorzystywanych w informatyce śledczej.

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewne)
- Co najmniej trzy lata doświadczenia na stanowisku inżyniera oprogramowania
- Dobra znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- Bardzo dobra znajomość języka C# oraz baz danych MS SQL
- Dobra znajomość platformy .NET
- Dobra znajomość T-SQL
- Znajomość Cyklu Rozwoju Oprogramowania - SDLC
- Wysokie zdolności analityczne
- Umiejętność programowania w języku C++ będzie dodatkowym atutem
- Otwartość i komunikatywność
- Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
- Tworzenie rozwiązań bazodanowych
- Tworzenie aplikacji i narzędzi w oparciu o platformę .NET
- Praca w międzynarodowym środowisku
- Mentoring i szkolenia mniej doświadczonych pracowników
- Tworzenie dokumentacji technicznej

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Pakiet medyczny
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach przy użyciu najbardziej nowoczesnych narzędzi oraz tec
  • Karta Multisport
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Lektoraty z języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasna ścieżkę kariery
  • Praca w ciekawym i zgranym zespole