Programista PL/SQL

Asseco Poland
  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 5000+ pracowników Rozmiar firmy

  • 1989 Rok założenia firmy

  • https://praca.asseco.com/ WWW

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko Programisty Baz Danych. Zapraszamy do zapoznania się z zadaniami oraz wymaganiami na tym stanowisku:

Główne zadania:

  • Realizowanie prac programistycznych w projektach informatycznych związanych z budową hurtowni danych i innych systemów głównie dla instytucji finansowych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Informatyka, Automatyka i Robotyka, Telekomunikacja, Elektronika)
  • Min. 1 rok doświadczenia lub student ostatniego roku
  • Konieczna znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie angielskiej dokumentacji technicznej
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Znajomość SQL, PLSQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami ORACLE
  • Doświadczenie w zakresie implementacji oprogramowania z wykorzystaniem relacyjnych baz danych, m.in. projekty realizowane w ramach studiów
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań

Mile widziane:

  • Wiedza w zakresie posługiwania się przynajmniej jednym z narzędzi ETL
  • Znajomość zagadnień związanych z koncepcjami hurtowni danych (Kimball, Inmonn)
  • Podstawowa wiedza w zakresie wersjonowania

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
  • Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, stałego podnoszenia kwalifikacji oraz pracy w dobrej atmosferze

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic

O Asseco Poland

Solutions for demanding business.
Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy ponad 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.