Programista Unity3d- praca zdalna, dobrze płatna

FunBrush Ltd.

2 000 - 3 500 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

W związku z rozwojem firmy FunBrush Ltd. szukamy kolejnych programistów do realizowanych projektów w środowisku Unity3d.

Zakres prac dostosowany do doświadczenia i preferejcni programisty.

Praca długoterminowa, wynagrodzenie zależne od umiejętności.
Więcej informacji, pod adresem mailowym: [email protected]

Wymagania

umiejętności miękkie potrzebne do pracy w zespole, czyli:
komunikatywność
terminowość
odpowiedzialność

oraz
znajomość środowiska Unity3d poparta przynajmniej jednym, zrealizowanym projektem,
znajomość zagadnień dotyczących programowania zwinnego
znajomość procesów związanych z powstawaniem gier komputerowych

obowiązki:
samodzielna praca nad rozwojem oprogramowania w oparciu o dokumentacje
komunikacja z resztą zespołu( w tym także przydzielanie zadań, oraz obsługa błędów)