PHP Programmer

INIS sp. z o.o.

3 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • http://www.inis.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

PHP Programmer (Middle)

Miejsce pracy:
Inis sp. z o.o.
Rybnik / po okresie próbnym opcja na częściowo zdalnie

Opis stanowiska:
współpraca przy tworzeniu i rozwoju aplikacji spółki przeznaczonych dla sektora B2C i B2B
udział w pracach projektowych i analitycznych
wpływ na wybór odpowiedniej technologii na potrzeby tworzonych projektów

Oczekiwania:
min 2-letnie doświadczenie: PHP5/7 (OOP), HTML5, CSS3 (Bootstrap) i JavaScript
znajomość i doświadczenie w budowaniu aplikacji z użyciem frameworków MVC (preferowane Symfony)
praktyczna znajomość środowiska Linux i bazy danych MySQL
znajomość composer, git, protokołu http
znajomość technologii pozwalających integrować aplikacje (np. SOAP, REST API, OAuth)

Oferujemy:
pracę w młodym, entuzjastycznym zespole
możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia w pracy z rozproszoną infrastrukturą
udział w konstruowaniu ciekawych architektur systemowych
istotny wpływ na dobór technologii
lekcje angielskiego i niemieckiego na dwóch poziomach zaawansowania
udział w konferencjach IT
wspólne grillowanie i imprezy integracyjne

Stack technologiczny:
PHP 7, Nginx, MariaDB, Symfony3, CSS3, jQuery, TDD, composer, Redis, RabbitMQ, ELK
Linux, SASS, Selenium
Git, Bitbucket, Jira, Kanban, Code Review

Widełki:
3-5k netto UoP / B2Bn w zależności od skilla

Zapraszam do naszego teamu, aktualnie 10 devów na różnym poziomie - we need you!
Po więcej info lub z pytaniami zapraszam na prv.
CV -> [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Kanban
  • Komunikator firmowy
  • Code review ― Bitbucket
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Wiki
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic