[Wrocław]Junior java developer - praca dla klienta bankowego

Power Media

Poszukujemy osób z ok. rocznym (lub większym) doświadczeniem w programowaniu w języku Java

Programista Java
Opis stanowiska:
analiza, projektowanie i implementacja nowych systemów bankowych
implementowanie automatycznych testów jednostkowych
rozwijanie i integracja aktualnych systemów bankowych
opiniowanie dokumentacji analitycznej

Wymagania klienta:
dobra znajomość języka JAVA 6 i obiektowych wzorców projektowych
znajomość webowych technologii stosu Java EE 5, technologii typu ORM i projektu Spring
umiejętność projektowania baz danych oraz biegła znajomość języka SQL
znajomość technologii rodziny XML, w szczególności XmlSchema, XSLT i Web Services
mile widziana znajomość OSGi, Struts, TopLink i JPA
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
znajomość branży bankowej będzie dodatkowym atutem

Klient oferuje:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat (lub kontrakt B2B o podobnym charakterze)
samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
atrakcyjne wynagrodzenie
szkolenia, wyjazdy integracyjne
prywatną opiekę medyczną

Metodologia pracy

O Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę Power Media S.A. we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.