Programista PHP

Jobhouse Sp.z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku: PROGRAMISTA PHP

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dogodną formę współpracy
- stabilne zatrudnienie w znanej i renomowanej firmie
- możliwość rozwoju zawodowego ( również w zakresie nowych technologii)
- możliwy udział w prestiżowych projektach
- przyjazną atmosferę

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie informatycznego lub pokrewnego albo doświadczenia w programowaniu,
- doświadczenia w programowaniu aplikacji PHP
- praktycznej znajomości HTML5 i CSS
- doświadczenie w zakresie korzystania z relacyjnych baz danych SQL, Oracle,
- mile widziane doświadczenie w pracy w projektach zarządzanych zwinnie (Agile),
- znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:
- dostosowywanie do potrzeb Klientów aplikacji webowych wytworzonych w technologii PHP, w szczególności autorskiego produktu - JellyCRM,
- tworzenie aplikacji biznesowych,
- współpracę z analitykami i testerami,
- testowanie tworzonego oprogramowania,
- tworzenie dokumentacji technicznej.