Technical Project Manager

New-Invest

6 000 - 8 500 zł netto

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży IT, z kapitałem zagranicznym, poszukujemy specjalisty na stanowisko Technical Project Manager. Firma istnieje na rynku już ponad 25 lat, zatrudnia ponad 170 osób, przy czym dział IT liczy ponad 100 osób. Produkty firmy wdrażane są na całym świecie. Zespoły (działające w metodyce SCRUM) zajmują się ciągłym rozwojem oraz utrzymaniem produktu firmy. W chwili obecnej na platformie jest zarejestrowany ponad półtora miliona użytkowników.

Wynagrodzenie:

8 000 - 12 000 PLN brutto UoP

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • współpraca z Product Owner

  • ocena ryzyka w projektach

  • koordynowanie prac zespołów

  • prowadzenie dokumentacji

  • monitorowanie i projektowanie prac

Wymagania:

  • znajomość metodyk zarządzania projektem (np. SCRUM, Agile)

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektem

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe

  • mile widziane potwierdzenie znajomości metodyk certyfikatem

Oferowane:

  • prywatna opieka medyczna (LuxMed)

  • ubezpieczenie NNW, karta Multisport

  • pakiet relokacyjny (dla osób chcących relokować do Poznania)

  • elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczynania pracy w godzinach 6.00 – 11.30)

  • okazyjna praca zdalna

  • lekcje języka angielskiego

  • dofinansowanie do wczasów, upominki i paczki świąteczne dla dzieci

  • 35% rabatu na produkty firmy

  • firmowa biblioteka, rowerownia, częste wyjścia i imprezy integracyjne, chillout room, imprezy branżowe

  • płatny urlop na rzecz wolontariatu

  • możliwość organizowania szkoleń wewnętrznych jak i zewnętrznych

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania