To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-03-13 08:32.

Programista C#

Talent Partners
Język programowania

Dla naszego klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy z branży IT, w wyniku rozwoju oddziału w Katowicach - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. PC#/31/17

Najważniejsze obowiązki:

  • udział w projektowaniu oprogramowania,
  • rozwijanie, utrzymanie oraz tworzenie nowego oprogramowania,
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w specjalności informatyka lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy zgodnie z metodyką Agile,
  • doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania .Net,
  • doświadczenie w programowaniu zgodnie z wzorcem MVC lub MVVM,
  • znajomość C#,
  • znajomość ASP.Net,
  • znajomość SQL oraz zagadnień bazodanowych,
  • umiejętność programowania zgodnie z technikami ORM,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami kontroli wersji,
  • znajomość JQuerty, Javascript, CSS,
  • znajomość Angular 2,
  • znajomość WCF,
  • znajomość języka angielskiego,
  • silna motywacja w realizacji wytyczonych celów,
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • szkolenia techniczne dostosowane do ścieżki kariery,
  • możliwość wzajemnego ustalenia formy zatrudnienia,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia oraz benefitów.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY

Pytania i odpowiedzi