To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-05-25 18:25.

PROGRAMISTA .NET

Nigel Frank International
  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Zakres zadań:

  • Projektowanie, programowanie i wdrażanie aplikacji webowych
  • Dostarczanie najwyższej jakości kodu spełniającego wymagania Klienta,
  • Tworzenie nowych funkcjonalności,
  • Testowanie systemów i aplikacji

Oczekiwania od kandydatów ubiegających się na to stanowisko:

  • Biegła znajomość języka C# i środowiska .NET (MVC 4.0/5.0 , MVP, WCF, WPF, Entity Framework)
  • Mile widziana znajomość HTML5, jQuery
  • Znajomość zasad programowania obiektowego
  • Znajomość relacyjnych baz danych MSSQL oraz optymalizacja zapytań
  • Znajomość Crystal Reports
  • Znajomość systemów kontroli wersji SVN
  • Znajomość j. angielskiego – dokumentacja techniczna
  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Dynamiczna praca w młodym zespole
  • Szkolenia specjalistyczne, dofinansowanie certyfikatów
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym dofinansowanie Pakietu MultiSport

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Nigel Frank International

Nigel Frank International jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych światowych firm działających w obszarze technologii Microsoft.

Pytania i odpowiedzi