Konsultant Microsoft Sharepoint.

Infomex Sp. z o.o.
Język programowania

Opis oferty

Obowiązki:

  • Tworzenie i wspieranie rozwiązań Microsoft SharePoint
  • Planowanie i wdrażanie projektów biznesowych związanych z technologią MS SharePoint, w tym przepływu dokumentów i danych
  • Konfigurowanie rozwiązań bazujących na Microsoft SharePoint
  • Doradztwo w kwestiach technicznych związanych z SharePoint
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wysokich standardów kontroli jakości treści i funkcjonalności rozwiązań zgodnie z obowiązującymi wytycznymi
Oferujemy:

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Interesującą i samodzielną pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Realizację projektów dla dużych klientów biznesowych oraz z sektora publicznego
  • Możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami
  • Profesjonalne szkolenia
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia.
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected] w temacie wpisując nazwę stanowiska oraz preferowane miejsce świadczeni pracy tj. Żywiec, Gliwice, Wrocław

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe (informatyczne, techniczne)
  2. Minimum rok doświadczenia w realizacji projektów w technologii Microsoft  SharePoint
  3. Bardzo dobra znajomość Microsoft SharePoint 2010/2013
  4. Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript
  5. Dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  6. Umiejętność rozwiązywania problemów i dostarczania rozwiązań przyjaznych użytkownikowi końcowemu
  7. Umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi i klientami wewnętrznymi
  8. Samodzielność i dobra organizacja pracy
Dodatkowymi atutami będą:

  1. Znajomość ASP.NET i MS InfoPath
  2. Doświadczenie z pracą z systemami kontroli wersji (np. GIT)